• Webová řešení

Webové prezentace

Nabízíme celou škálu služeb v oblasti realizace Vašich internetových stránek:

  • Návrh struktury webové prezentace, mapu internetových stránek
  • Návrh designu
  • Copywriting – návrh základního textového obsahu včetně ovládacích prvků
  • Aktuální plnění stránek textovým obsahem
  • Realizaci webových stránek „na klíč“

Webdesign

Spolupracujeme s grafiky – profesionály, kteří čerpají z bohatých zkušeností, inspirují se novými trendy a neustále zdokonalují své metody a postupy. Před vlastním zpracováním grafického návrhu pečlivě prostudujeme obor, ve kterém podnikáte. Nevynecháme ani Vaší konkurenci, abychom Vaši webovou prezentaci navrhli s ohledem na současné trendy ve Vašem oboru.

Vývoj na míru

Jsme dodavatel e-business softwaru a řešení, které vyvíjíme a implementujeme na základě speciálních potřeb zákazníků především z oblasti průmyslu, obchodu a státní správy.

Hostingové služby

Webhosting

Poskytujeme hosting aplikací na platformách Microsoft a Linux s použitím zabezpečeného chodu databázových prostředí Microsoft SQL Server a MySQL.  Servery společnosti CZI zaručují vysokou spolehlivost provozovaných aplikací.

 

Aplikační hosting

Nabízíme optimální a bezpečné řešení i pro nejnáročnější aplikace. Nabízíme možnost provoz aplikací se vzdáleným přístupem zaměstnanců bez nutnosti investic do vlastní infrastruktury.

E-mailové služby

E-mailové služby společnosti CZI poskytují zákazníkům komfort plného zajištění provozu elektronické pošty. K výhodám hostování e-mailových služeb v datovém centru společnosti CZI patří především neustálý dozor nad účty elektronické pošty zákazníka a jejich pečlivá ochrana. Zákazníci mohou pro přístup k poště použít svého e-mailového klienta nebo využít webové rozhraní na adrese http://post.czi.cz.

Správa a registrace domén

Zajišťujeme veškeré služby v oblasti správy a registrace webových domén.  Jak to v praxi funguje? Převedeme doménu do správy CZI, klient nadále zůstává vlastníkem domény, my kompletně zajišťujeme její provoz a servis. Pozornost zaměřujeme na kontrolu expirace domény.