Vítejte na stránkách

provozovatele a poskytovatele internetových řešení a aplikací
pro průmysl, výrobu, obchod
a státní správu.

www.pardubickykraj.cz www.toyota-louwman.cz www.m-karta.cz www.linet.cz www.zemesveta.cz www117.abb.com www.conseq.cz www.ingfondy.cz www.hamrsport.cz www.synottiparena.cz www.iveco-praha.cz www.fkvz.cz www.cmkos.cz www.padovastudie.com www.man-tech.cz www.artur.cz www.strahovskyklaster.cz www.helpnet.cz
   
CZI mail

Obchodní zástupce

Kontakty      Napište nám

Reklamní kampaň Google adWords

CZI s.r.o. / Služby a řešení / Internetový marketing / Reklamní kampaň adWords
Využijte pro svou reklamní kampaň systém adWords společnosti Google a zobrazte své reklamy na jejich stránkách. Pokud bude potenciální zákazník vyhledávat některé z klíčových slov, které se vztahuje k vaší obchodní nabídce, bude se vaše reklama zobrazovat současně s výsledky vyhledávání.

Pro vás to má nespornou výhodu ve výběru cílové skupiny, která přímo odpovídá oblasti vašeho podnikání. Platební systém je velmi výhodný a je nastaven tak, že neplatíte pouze za zobrazení reklamy, ale až v okamžiku, kdy na ní zájemce o obsah sdělení klikne. Využijte možností reklamního systému adWords, rádi vám s kampaní jejím prostřednictvím pomůžeme. Např. její parametry si můžete nastavit i tak, aby se zobrazovaly uživatelům z určitého regionu, města či státu. Nebo můžete nastavit zobrazování pro potenciální zákazníky v okruhu do 50 kilometrů od sídla vaší firmy. Zaleží jen na vás, jak budete chtít vaši reklamu cílit, na nás je, abychom vám vaše plány pomohli realizovat.

  • Navrhneme textový obsah kampaně s využitím klíčových slov vztahujících se k vaší oblasti podnikání
  • Prověříme obchodní model a navrhneme kalkulace
  • Seznámíme vás s pravidly inzerce prostřednictvím systému adWords
  • Nastavíme měřící systém pro vyhodnocení úspěšnosti kampaně
  • Službu Google AdWords můžeme propojit s Google Analytics
  • K dispozici Vám budou přehledy prokliků a počet návštěvníků přivedených na Váš web