Vítejte na stránkách

provozovatele a poskytovatele internetových řešení a aplikací
pro průmysl, výrobu, obchod
a státní správu.

www.pardubickykraj.cz www.toyota-louwman.cz www.m-karta.cz www.linet.cz www.zemesveta.cz www117.abb.com www.conseq.cz www.ingfondy.cz www.hamrsport.cz www.synottiparena.cz www.iveco-praha.cz www.fkvz.cz www.cmkos.cz www.padovastudie.com www.man-tech.cz www.artur.cz www.strahovskyklaster.cz www.helpnet.cz
   
CZI mail

Obchodní zástupce

Kontakty      Napište nám

O společnosti CZI s.r.o.

CZI s.r.o. / O společnosti CZI
Společnost CZI je přední český dodavatel e-business softwaru a řešení, které vyvíjí a dodává na základě speciálních potřeb zákazníků. Poskytuje služby středním a velkým podnikům a organizacím z oblasti profesionálních služeb, obchodu, veřejného sektoru, státní správy, průmyslových odvětví a ostatních strategických trhů. CZI nabízí prostředky pro automatizaci a integraci základních firemních procesů.

Společnost se rovněž věnuje poskytování služeb profesionálního aplikačního hostingu a outsourcingu, které jsou základní podmínkou úspěšného projektu z oblasti podnikových řešení.

CZI pomáhá svým klientům s jejich podnikáním na internetu, vyvíjí a provozuje prostředky, které zefektivňují a usnadňují jejich hlavní činnost.

Integrovaná řešení společnosti CZI přinášejí více než jen konzultace, webdesign a internetové aplikace. Nabízí kompletní podporu e-business řešení a pomoc při tvorbě koncepce, vývoji a realizaci záměrů svých klientů.
Vize CZI je vyvíjet, poskytovat a provozovat špičkovou platformu a jednotlivé aplikace především pro střední a velké podniky. Stejně tak, jak se obchod s aplikacemi velmi rychle přesouvá od jednotlivého vývoje na zakázku a umístění přímo v místě zákazníka k outsourcingu aplikací a služeb, i společnost CZI se snaží vytvořit špičkový tým, schopný dodávat vysokou přidanou hodnotu potřebnou k dosažení strategických záměrů svých zákazníků.

Project management

Vstup pro klienty se supportní smlouvou: https://project.czi.cz

Proč nakupovat u nás ?

  • Individuální přístup
  • Profesionální webové řešení
  • Zkušenosti a dlouholetá praxe
  • Garantujeme záruční i pozáruční servis
  • Kmenoví zaměstnanci