Vítejte na stránkách

provozovatele a poskytovatele internetových řešení a aplikací
pro průmysl, výrobu, obchod
a státní správu.

www.pardubickykraj.cz www.toyota-louwman.cz www.m-karta.cz www.linet.cz www.zemesveta.cz www117.abb.com www.conseq.cz www.ingfondy.cz www.hamrsport.cz www.synottiparena.cz www.iveco-praha.cz www.fkvz.cz www.cmkos.cz www.padovastudie.com www.man-tech.cz www.artur.cz www.strahovskyklaster.cz www.helpnet.cz
   
CZI mail

Obchodní zástupce

Kontakty      Napište nám

Copywriting

Jedním ze základních kamenů webové prezentace je textový obsah. Má významný vliv na celkový dojem z vašich webových stránek a je velmi důležitou součástí vaší prezentace. Díky kvalitnímu obsahu můžete potenciálního zákazníka zaujmout, ale v opačném případě jej i velmi rychle ztratit. V dnešní době tržního systému více než kdy jindy platí, že „obal prodává“. A v případě webové prezentace je právě textový obsah významnou součástí zmíněného pomyslného obalu.

Nabízíme vám kompletní návrh textového obsahu vašich webových stránek. Naši odborníci budou s vámi v úzkém kontaktu a v těsné spolupráci navrhnou texty na vaše webové stránky tak, aby plně vystihovaly vaši činnost a respektovaly hlavní cíle vašeho sdělení. Při návrhu obsahu budeme samozřejmě přihlížet na optimalizaci pro webové prohlížeče.

Budeme zcela akceptovat vámi navrženou strukturu webu a textový obsah navrhneme tak, aby návštěvník webových stránek jednoduše s minimem nutných kroků vždy našel vše, co potřebuje. Budeme s vámi konzultovat návrh případných úprav struktury webu, které by mohly pomoci ve zvýšení efektivity vaší webové prezentace.

Project management

Vstup pro klienty se supportní smlouvou: https://project.czi.cz

Proč nakupovat u nás ?

  • Individuální přístup
  • Profesionální webové řešení
  • Zkušenosti a dlouholetá praxe
  • Garantujeme záruční i pozáruční servis
  • Kmenoví zaměstnanci