Vítejte na stránkách

provozovatele a poskytovatele internetových řešení a aplikací
pro průmysl, výrobu, obchod
a státní správu.

www.pardubickykraj.cz www.toyota-louwman.cz www.m-karta.cz www.linet.cz www.zemesveta.cz www117.abb.com www.conseq.cz www.ingfondy.cz www.hamrsport.cz www.synottiparena.cz www.iveco-praha.cz www.fkvz.cz www.cmkos.cz www.padovastudie.com www.man-tech.cz www.artur.cz www.strahovskyklaster.cz www.helpnet.cz
   
CZI mail

Obchodní zástupce

Kontakty      Napište nám

SEO nástroje

CZI s.r.o. / Služby a řešení / SEO nástroje
Návštěvnost je jedním z parametrů, který je dnes pro určování úspěšnosti a kvality vašich webových stránek klíčový. Vhodná volba klíčových slov, které přesně charakterizují hlavní oblasti vašeho podnikání, může významně přispět k úspěšnosti výsledků při vyhledávání, a tím i potenciální šanci získat více zákazníků. Vhodné využití SEO nástrojů tak může významně přispět k celkovému zhodnocení vaší práce. Přesvědčte se o tom, že nejde o žádná záhadná kouzla opředená tajemstvím. Vše vám vysvětlíme a uvidíte, že vhodné využívání SEO nástrojů bude mít přímý a okamžitý vliv na váš úspěch.

SEO optimalizace webu

Nabízíme kompletní revizi obsahu vašich webových stránek a návrh úprav pro zvýšení úspěšnosti ve vyhledávání. Navrhneme vám relevantní úpravy tak, aby efekt při vyhledávání byl okamžitý. Doporučíme, které texty nejsou pro vyhledávače důležité a naopak, na které byste se měli ve svých webových prezentacích soustředit více. Doporučíme vám i případné úpravy struktury vašich webových stránek pro zvýšení jejich uživatelské přístupnosti, případně zjednodušení navigace. Vaše stránky postavíme tak, aby jejich užívání bylo co nejjednodušší a přitom jejich obsah nabídl z pohledu hlavních oblastí vašich aktivit to nejpodstatnější. Poradíme, na jaká klíčová slova se ve vaší webové prezentaci soustředit nejvíce, abyste dosáhli maximálního efektu při vyhledávání.

SEO doporučení

V úzké spolupráci s vámi navrhneme základní oblast klíčových slov, která přesně vystihuje hlavní oblasti vaší činnosti. Poradíme, jakým způsobem tato slova v textu používat, jak s nimi pracovat, čeho se vyvarovat a naopak na co klást větší důraz. Svůj význam má v oblasti vyhledávání i architektura vašich webových stránek a jejich vnitřní struktura. Navrhneme úpravy vašeho webu tak, aby úspěšnost vyhledávání přes klíčová slova z oblasti vašeho podnikání byla vždy ta nejlepší.

SEO konzultace

Pokud cítíte, že jste pro optimalizaci SEO udělali maximum a přesto odezvy z vyhledávačů nejsou takové, jaké byste očekávali, lze konzultovat vaše nastavení a volbu klíčových slov s našimi odborníky. Provedeme revizi vašich textů a struktury vaší webové prezentace a navrhneme kroky, které by mohly vést ke zvýšení úspěšnosti ve vyhledávání.

Dále zajišťujeme tyto služby:

Project management

Vstup pro klienty se supportní smlouvou: https://project.czi.cz

Proč nakupovat u nás ?

  • Individuální přístup
  • Profesionální webové řešení
  • Zkušenosti a dlouholetá praxe
  • Garantujeme záruční i pozáruční servis
  • Kmenoví zaměstnanci